Contactgegevens

Het hoofdkantoor van Botany BV is gevestigd in Meterik (Limburg). 

Adres 
Dr. Droesenweg 7
5964 NC Meterik

BTW-nr.: NL820063654B01
KVK-nr.: 14107148

Management

Peter Korsten
Segment: algemeen, open teelten
Expertise: groeisystemen, opkweek, samenwerking, zaadtechnologie en innovatie
Tel: +31 (0)6 26 46 28 87
Mail: peter.korsten@botany.nl

Maarten Vliex
Segment: bedekte en open teelten
Expertise: bodem, water, bemesting en substraten
Tel: + 31 (0)6 12 68 59 27
Mail: maarten.vliex@botany.nl

Pascal Geukemeijer
Facilitair Manager
Tel: +31 (0)6 19 02 75 09
Mail: pascal.geukemeijer@botany.nl

Administratie

Voor alle financiële, administratieve en overige vragen: administration@botany.nl of tel: +31 (0)6 44 82 61 91

Productmanagers

Voor meer informatie of een persoonlijk gesprek kunt u contact opnemen via info@botany.nl of bellen met één van onze productmanagers:

Isabella Visschers
Segment: bedekte teelten
Expertise: Entomologie
Tel: +31 (0)6 12 52 38 92
Mail: isabella.visschers@botany.nl

Niels Peeters
Segment: bedekte en open teelten
Expertise: zaadfysiologie
Tel: +31 (0)6 44 92 97 30
Mail: niels.peeters@botany.nl

Erik Peters
Segment: bedekte en open teelten
Expertise: fytopathologie
Tel: +31 (0)6 23 76 27 75
Mail: erik.peters@botany.nl

Conny Vervoort
Segment: bedekte teelten
Expertise: opkweek, plantfysiologie, ontkieming, licht en hormoonhuishouding
Tel: +31 (0)6 13 30 97 87
Mail: conny.vervoort@botany.nl

contact_contactgegevens.jpg