Contactgegevens

Het hoofdkantoor van Botany BV is gevestigd in Meterik (Limburg). 

Adres 
Dr. Droesenweg 7
5964 NC Meterik

Directie 
Peter Korsten en Geert Jeucken 

Voor meer informatie of een persoonlijk gesprek kunt u contact opnemen via info@botany.nl of bellen met een van onze productmanagers:

Administratie
Voor alle financiële, administratieve en overige vragen: administration@botany.nl of tel: +31 (06) 44 82 61 91

Peter Korsten
segment: algemeen, open teelten
expertise: groeisystemen, opkweek, samenwerking, zaadtechnologie en innovatie     
Tel: +31 (0)6 26 46 28 87
Mail: 
peter.korsten@botany.nl
 

Geert Jeucken
segment: algemeen
expertise: teelttechnieken
Tel: +31 (0)6 26 46 28 78
Mail: 
geert.jeucken@botany.nl  
 

Hendrik-Jan van Telgen 
segment: bedekte teelten
expertise: opkweek, plantfysiologie, ontkieming, licht, hormoonhuishouding
Tel: +31 (0)6 45 26 60 63
Mail: 
hendrikjan.vantelgen@botany.nl   
 

Maarten Vliex
segment: bedekte en open teelten
expertise: bodem, water, bemesting en substraten
Tel: +31 (0)6 12 68 59 27
Mail: 
maarten.vliex@botany.nl
 

Bram Rongen
segment: bedekte teelten
expertise: Entomologie
Tel: +31 (0)6 57 80 14 41
Mail: 
bram.rongen@botany.nl

 

Niels Peeters
segment: bedekte en open teelten
expertise: zaadfysiologie 
Tel: +31 (0)6 44 92 97 30
Mail: 
niels.peeters@botany.nl

 

Erik Peters
segment: bedekte en open teelten
expertise: fytopathologie
Tel: +31 (0)6 23 76 27 75
Mail: 
erik.peters@botany.nl 



Wouter Staats
segment: Verticaal kweken en kasteelt 
expertise: Brightbox
Tel: +31 (0)6 57 63 54 65
Mail: 
wouter.staats@botany.nl

 


contact_contactgegevens.jpg